• +355 69 729 2 960
  • Bulevardi Republika, Rruga Jorgo Plaku, Korçë

Mirëserdhe në Vila Trebicka

E ndërtuar në vitin 1931, Vila Trebicka u rinovua në vitin 2016 duke ruajtur me besnikëri traditën dhe identitetin e qytetit të Korçës. Stili i Rustik i permban mure guri të renovuar dhe tavane tradicionale të gdhendura ne dru. Tradita ne Vila Trebicka nuk përjashton teknologjinë duke filluar nga sistemi modern i ngrohjes qendrore, tek sistemi elektronik i mbylljes së derës apo deri tek shpejtësia e lart e internetit. Çdo dhomë është e pajisur me një krevat king-size, TV Led 24 polsh, dhe së bashku me shumë amenitete të tjera do të garantojë një qëndrim të rehatshëm.

Dhomat Tona

Rekomandimet

Informacion rreth hotelit

Ështe mëngjesi i përfshire në çmimin e dhomës?

Po, mëngjesi ështe i përfshire në çmim dhe ështe mëngjes tradicional i zones. Gjithçka është homemade dhe shëbehet i gatuar në çast, si trahana, petka, kulaç, reçel, kek, leng frutash, mjalte, gjalpe, djath fshati.

Ka parkim prona?

Parkimi është falas dhe ndodhet afer pronës dhe nuk është e nevojshme të rezervosh.

A është e mundur të bëhet check-in më herët?

Check in hershëm është i mundshëm, ju lutemi na kontaktoni paraprakisht. Nëse check-in hershëm nuk do të jetë i mundur, mund të mbërrini më herët dhe të lini bagazhet tuaja me ne.

Po sikur të arrij vonë?

Recpsioni është i hapur 24 orë, prandaj mo u shqetësoni nëse vini vonë.

KORÇË WEATHER